Česky
 Deutsch
 English
Ing. Miroslav Skala, Heydukova 100, 39701 Písek, mob. +420 608 213 079, info@chcibydlet.cz
 Úvodní strana   Reality   Nová výstavba   Financování   Jak začít    Napište nám  
  Rodinné domy       
 
 Úvodní strana
   Reality
    |- Byty
    |- Rodinné domy
    |- Činžovní domy
    |- Chalupy
    |- Chaty
    |- Pozemky
    |- Ke kom.účelům
    |- Ostatní
 Nová výstavba
 Financování
 Jak začít
 Napište nám
Ing.Miroslav Skala
Heydukova 100
39701 Písek
+420 608 213 079
info@chcibydlet.cz
Prodejč. 303
  Rodinný důmOkres: Strakonice
Celková plocha: 834m2Plocha stavebního pozemku:607m2
Poznámka: Dřevěná vestavba ve stodole a kůlně (3+1, cca 85,00 m2, obytné plochy s možností dalšího rozšíření, kopaná studna / vrt, septik). Objekt je postaven v obci Kbelnice, která se nachází cca 8 km severozápadně od Strakonic. Obytná část 3+1 kuchyně (el. sporák, spíž), nad kuchyní ložnice, koupelna (umyvadlo, vana, WC, el. boiler), obývací pokoj a pracovna je vestavěna do bývalé kůlny, vytápění je řešeno kombinací ÚT a sálavého tepla s kotlem na tuhá paliva. Objekt je napojen na el. energii (220/380V), voda je přes domácí vodárnu, odpad je sveden do tříkomorového septiku. Vhodné na trvalé bydlení či rekreaci, klidné prostředí, krásná krajina, ... .
Vybavení: Detail >>
  Cena: 599.000 Kč   

Prodejč. 369
  Rodinný důmVir ChorvatskoOkres:
Celková plocha: 200m2Plocha stavebního pozemku:200m2
Poznámka: Apartmánový dům na ostrově Vir přístupný mostem (Chorvatsko) v jeho severní části (lokalita Bobovik)cca 15 km od Zadaru. Dům je postaven na pozemku o rozloze cca 200 m2 a jeho obytná část je rozdělena na tři samostatně přístupné kompletně vybavené apartmány 2+kk. Každý apartmán má vlastní měření elektřiny, plynu a vody. V přízemí jsou dva apartmány každý o velikosti cca 45 m2 podlahové plochy s vlastní klimatizací, terasou s venkovním grilem a parkovacím stáním. Apartmán 2+kk cca 55 m2 s velkou zastřešenou terasou v prvním patře je přístupný schodištěm z přístupové cesty. Pod schodištěm je sklad plážového nábytku. Upravené písečné pláže jsou cca 150 m, obchod cca 50 m.
Vybavení: Detail >>
  Cena: 9.395.000 Kč   

Prodejč. 346
  VilaPísekOkres: Písek
Celková plocha: 1685m2Plocha stavebního pozemku:242m2
Poznámka: Malý zámeček se zahradou, postavený v klidné části města nedaleko centra. Objekt byl postaven v roce 1914 pro správce Vimperského panství pana Vojtěcha Brzoráda, poddle návrhu Schwarzenbergského architekta. V průběhu několika posledních let byla provedena rekonstrukce podstatných částí objektu. Proběhla oprava střechy včetně nové krytiny, klempířských částí - měděné okapy, - měděná střecha kopule, … . Došlo k výměně - dřevěných oken (ditem), - veškerých rozvodů, došlo k odvětrání základů, … . V prvním patře byla zahájena z původního hostinského pokoje a půdy vestavba dvou bytů 1+kk - cca 64 m2 a byt 3+kk - cca 133 m2. Objekt je napojen na el. 220/380V, plyn, obecní vodovod a kanalizaci + na zahradě vlastní kopaná studna a vrt vč. čerpadla. Objekt je celý podsklepený se vstupem na zahradu. Sklepení je možno mj. využít jako další byt, ordinaci, kancelář, … . Ve zvýšeném přízemí je dle původního návrhu byt 4+1 (cca 180 m2), 2x koupelna (sprcha + WC, koupelna s vanou přístupná z ložnice), samostatné WC, prostorná kuchyně s jídelnou, čtyři pokoje s původní zachovalou podlahou (parkety), původním osvětlením (lustry), vlastním ÚT a TUV s novým plynovým kotlem ve sklepení. Orientace pokuju je na jih, ložnice má okna na východ a jih. Kuchyně s jídelnou má okna na západ a sever, okna ze soc. zařízení jsou na sever. Po osazení kuchyňské linky je byt 4+1 obyvatelný. V prvním patře je nedokončená vestavba dvou bytů s vlastním samostatným vchodem, etážovým ÚT s TUV plynový kotel (oddělené měření energií). Objekt vyžaduje dokončení rekonstrukce kuchyně ve zvýšeném přízemí a bytů v prvním patře. Zahrada 1.443 m2 s parkovacím stáním, hospodářskou stavbou k parkování dvou aut, zahradní techniky, chovu drobného zvířectva, kůlnou, … . Centrum, nám. je do 7 min. pěší chůze => kompletní občanská vybavenost, klidná, žádaná lokalita.
Vybavení: Detail >>
  Cena: 12.850.000 Kč