Česky
 Deutsch
 English
Ing. Miroslav Skala, Heydukova 100, 39701 Písek, mob. +420 608 213 079, info@chcibydlet.cz
 Úvodní strana   Reality   Nová výstavba   Financování   Jak začít    Napište nám  
  Rodinné domy       
 
 Úvodní strana
   Reality
    |- Byty
    |- Rodinné domy
    |- Činžovní domy
    |- Chalupy
    |- Chaty
    |- Pozemky
    |- Ke kom.účelům
    |- Ostatní
 Nová výstavba
 Financování
 Jak začít
 Napište nám
Ing.Miroslav Skala
Heydukova 100
39701 Písek
+420 608 213 079
info@chcibydlet.cz
Výměnač. 543
  PísekOkres: Písek
Celková plocha: m2Plocha stavebního pozemku:97m2
Poznámka: VÝMĚNA s doplatkem ŘRD dům 4+1 v žádané lokalitě Na Pakšovce. 1.PP - garáž, dílna (možná přestavba na druhou garáž + vlastní vrata), prádelna, sklípek. 1.NP kuchyně (el. sporák/el. trouba,...), obývací pokoj-velký balkon na jih, komora, WC. 2.NP 3x pokoj, koupelna (vana + WC). Plovoucí podlahy + koberce. Vlastní plynové topení (nový kotel 2012), TUV – el. boiler, obecní voda a kanalizace, plastová okna, původní dřevěná zdvojená okna v obyvacím pokoji. Klidná část města s rychlou dostupností k občanské vybavenosti. Za byt 3+1, nebo 2+1 s balkónem v lokalitě sídliště "Jih", "M. Horákové" + doplatek
Vybavení: Detail >>
  Cena: 0 Kč   

Prodejč. 551
  Okres:
Celková plocha: 964m2Plocha stavebního pozemku:129m2
Poznámka: Rodinný dům byl postaven v roce 1976 v klidném místě s krásným výhledem na město. Dům je napojen na elektřinu (220/380V), obecní vodovod a kanalizaci, plyn, TUV - el. boiler, ÚT – radiátory s kotlem na plyn i tuhá paliva, užitková voda z vrtu (vodárna). V celém RD jsou plastová okna a balkonové dveře vč. žaluzií, dřevěné podlahy masív, keramické dlažby. V přízemí domu je vstupní hala, technické zázemí domu (prádelna, skladovací prostory, …), dvě garáže, kotelna. V 2NP, které je přístupné dřevěným schodištěm je hala s výstupem na severozápadní terasu, kuchyně, jídelní kout, obývací pokoj s krbem a výstupem na jihovýchodní balkón , pracovna (s oknem na jihovýchod), ložnice (s oknem na jihozápad), koupelna (vana, umyvadlo, …), samostatné WC. Ve 3NP jsou tři pokoje, koupelna (sprchový kout, WC), prostorná prosklená chodba s výstupem na jihovýchodní terasu s krásným výhledem na celé město. Před domem je dostatek prostoru na parkování dalších aut. RD je v udržovaném původním stavu (před rekonstrukcí). Svažitá zahrada 835 m2, vrt na užitkovou vodu.
Vybavení: Detail >>
  Cena: 0 Kč   

Prodejč. 532
  ProbulovOkres: Písek
Celková plocha: 254m2Plocha stavebního pozemku:m2
Poznámka: Vesnický RD (3+1), zastavěná plocha cca 115 m2. RD je postaven v centru obce nedaleko kapličky, k zateplení a k zrekonstrukci došlo v roce 2003. Voda z vlastního vrtu + z obecní studny, septik, ÚT s kotlem na pelety ve stodole (elektrokotel), krbová kamna, el. 220/380V, velké úložné prostory na půdě. Možnost parková na dvorku, v pergole u domu. Vhodné jak trvalému bydlení, tak k rekreaci, nedaleko je Orlická přehrada, zámek Orlík, výlety do kraje, jízdárna, ... .
Vybavení: Detail >>
  Cena: 3.999.000 Kč