Česky
 Deutsch
 English
Ing. Miroslav Skala, Heydukova 100, 39701 Písek, mob. +420 608 213 079, info@chcibydlet.cz
 Úvodní strana   Reality   Nová výstavba   Financování   Jak začít    Napište nám  
  Rodinné domy       
 
 Úvodní strana
   Reality
    |- Byty
    |- Rodinné domy
    |- Činžovní domy
    |- Chalupy
    |- Chaty
    |- Pozemky
    |- Ke kom.účelům
    |- Ostatní
 Nová výstavba
 Financování
 Jak začít
 Napište nám
Ing.Miroslav Skala
Heydukova 100
39701 Písek
+420 608 213 079
info@chcibydlet.cz
Prodejč. 378
  Rodinný důmOkres: Písek
Celková plocha: 7848m2Plocha stavebního pozemku:683m2
Poznámka: Rodinný dům je postaven v krásném prostředí jihočeské krajiny nedaleko města Písku v malé vesničce o 6 staveních. Původní vesnické stavení bylo postaveno v blízkosti rybníka a v průběhu posledních 20 letech bylo přebudováno filmovým architektem v nadstandardní objekt s bytem 2+1 a 4 apartmány. Dům je napojen na elektřinu (220/380V), užitková voda z vlastní kopané studny , TUV el. boiler, ÚT - vytápění (kotel na PB) + lokální vytápění (kachlová kamna), odpady (vyvážecí jímka). V celém objektu jsou plastová okna a balkonové dveře, podlahy z keramické dlažby. V přízemí původního stavení se nachází byt 2+1 s hygienickým zařízením. Kuchyně (kuch. linka, skloker. deska, digestoř, …), jídelna (kachlová kamna, stylový nábytek na míru, …), ložnice (stylový nábytek na míru, …), prostorná koupelna (vana, umyvadlo, …), samostatné WC přístupné i ze zápraží. V podkroví původního stavení se nachází hala s kachlovými kamny, kuchyně a dvě ložnice. Za původní obytnou částí je vstup do technického zázemí domu (kotelna – kotel na PB, el. boiler, vodárna, …) a na pozemek (o výměře 5.683 m2) za domem, kde je zděná kůlna jak na uskladnění palivového dřeva tak zahradní techniky, … . Pod zděnou kůlnou na zahradní techniku je vybudován mezonetový letní byt 2+kk (bez ÚT) s vlastním hygienickým zařízením a jižní terasou. Další apartmán 1+kk byl vytvořen u garáže, nad garáží se nachází apartmán 2+kk. U jižní terasy je postavena zděná letní kuchyně. V severní části se nachází druhá samostatně stojící garáž s úložným prostorem nad garáží a podzemní zásobník na PB. Bezprostřední okolí domu je součástí prodeje, čímž je zajištěno ideální soukromí. Objekt je vhodný jak pro trvalé bydlení, tak k rekreaci s výlety do krásné krajiny.
Vybavení: Detail >>
  Cena: 0 Kč   

Prodejč. 303
  Rodinný důmOkres: Strakonice
Celková plocha: 834m2Plocha stavebního pozemku:607m2
Poznámka: Dřevěná vestavba ve stodole a kůlně (3+1, cca 85,00 m2, obytné plochy s možností dalšího rozšíření, kopaná studna / vrt, septik). Objekt je postaven v obci Kbelnice, která se nachází cca 8 km severozápadně od Strakonic. Obytná část 3+1 kuchyně (el. sporák, spíž), nad kuchyní ložnice, koupelna (umyvadlo, vana, WC, el. boiler), obývací pokoj a pracovna je vestavěna do bývalé kůlny, vytápění je řešeno kombinací ÚT a sálavého tepla s kotlem na tuhá paliva. Objekt je napojen na el. energii (220/380V), voda je přes domácí vodárnu, odpad je sveden do tříkomorového septiku. Vhodné na trvalé bydlení či rekreaci, klidné prostředí, krásná krajina, ... .
Vybavení: Detail >>
  Cena: 599.000 Kč   

Prodejč. 363
  Řadový RDPísekOkres: Písek
Celková plocha: 160m2Plocha stavebního pozemku:97m2
Poznámka: Řadový zděný dům 4+1 v žádané lokalitě Na Pakšovce. 1.PP - garáž, dílna (možná přestavba na druhou garáž vlastní vrata), prádelna, sklípek. 1.NP kuchyně (el. sporák/el. trouba,...), obývací pokoj-velký balkon na jih, koupelna (vana), WC. 2.NP 3x pokoj, koupelna (vana + WC). Plovoucí podlahy + koberce. Vlastní plynové topení (nový kotel 2012), TUV – el. boiler, obecní voda a kanalizace, původní dřevěná zdvojená okna. Klidná část města s rychlou dostupností k občanské vybavenosti.
Vybavení: Detail >>
  Cena: 2.985.000 Kč   

Prodejč. 369
  Rodinný důmVir ChorvatskoOkres:
Celková plocha: 200m2Plocha stavebního pozemku:200m2
Poznámka: Apartmánový dům na ostrově Vir přístupný mostem (Chorvatsko) v jeho severní části (lokalita Bobovik)cca 15 km od Zadaru. Dům je postaven na pozemku o rozloze cca 200 m2 a jeho obytná část je rozdělena na tři samostatně přístupné kompletně vybavené apartmány 2+kk. Každý apartmán má vlastní měření elektřiny, plynu a vody. V přízemí jsou dva apartmány každý o velikosti cca 45 m2 podlahové plochy s vlastní klimatizací, terasou s venkovním grilem a parkovacím stáním. Apartmán 2+kk cca 55 m2 s velkou zastřešenou terasou v prvním patře je přístupný schodištěm z přístupové cesty. Pod schodištěm je sklad plážového nábytku. Upravené písečné pláže jsou cca 150 m, obchod cca 50 m.
Vybavení: Detail >>
  Cena: 9.395.000 Kč   

Prodejč. 346
  VilaPísekOkres: Písek
Celková plocha: 1685m2Plocha stavebního pozemku:242m2
Poznámka: Malý zámeček se zahradou, postavený v klidné části města nedaleko centra. Objekt byl postaven v roce 1914 pro správce Vimperského panství pana Vojtěcha Brzoráda, poddle návrhu Schwarzenbergského architekta. V průběhu několika posledních let byla provedena rekonstrukce podstatných částí objektu. Proběhla oprava střechy včetně nové krytiny, klempířských částí - měděné okapy, - měděná střecha kopule, … . Došlo k výměně - dřevěných oken (ditem), - veškerých rozvodů, došlo k odvětrání základů, … . V prvním patře byla zahájena z původního hostinského pokoje a půdy vestavba dvou bytů 1+kk - cca 64 m2 a byt 3+kk - cca 133 m2. Objekt je napojen na el. 220/380V, plyn, obecní vodovod a kanalizaci + na zahradě vlastní kopaná studna a vrt vč. čerpadla. Objekt je celý podsklepený se vstupem na zahradu. Sklepení je možno mj. využít jako další byt, ordinaci, kancelář, … . Ve zvýšeném přízemí je dle původního návrhu byt 4+1 (cca 180 m2), 2x koupelna (sprcha + WC, koupelna s vanou přístupná z ložnice), samostatné WC, prostorná kuchyně s jídelnou, čtyři pokoje s původní zachovalou podlahou (parkety), původním osvětlením (lustry), vlastním ÚT a TUV s novým plynovým kotlem ve sklepení. Orientace pokuju je na jih, ložnice má okna na východ a jih. Kuchyně s jídelnou má okna na západ a sever, okna ze soc. zařízení jsou na sever. Po osazení kuchyňské linky je byt 4+1 obyvatelný. V prvním patře je nedokončená vestavba dvou bytů s vlastním samostatným vchodem, etážovým ÚT s TUV plynový kotel (oddělené měření energií). Objekt vyžaduje dokončení rekonstrukce kuchyně ve zvýšeném přízemí a bytů v prvním patře. Zahrada 1.443 m2 s parkovacím stáním, hospodářskou stavbou k parkování dvou aut, zahradní techniky, chovu drobného zvířectva, kůlnou, … . Centrum, nám. je do 7 min. pěší chůze => kompletní občanská vybavenost, klidná, žádaná lokalita.
Vybavení: Detail >>
  Cena: 12.850.000 Kč