Česky
 Deutsch
 English
Ing. Miroslav Skala, Heydukova 100, 39701 Písek, mob. +420 608 213 079, info@chcibydlet.cz
 Úvodní strana   Reality   Nová výstavba   Financování   Jak začít    Napište nám  
  Rodinné domy       
 
 Úvodní strana
   Reality
    |- Byty
    |- Rodinné domy
    |- Činžovní domy
    |- Chalupy
    |- Chaty
    |- Pozemky
    |- Ke kom.účelům
    |- Ostatní
 Nová výstavba
 Financování
 Jak začít
 Napište nám
Ing.Miroslav Skala
Heydukova 100
39701 Písek
+420 608 213 079
info@chcibydlet.cz
Prodejč. 346
  VilaPísekOkres: Písek
Celková plocha: 1685m2Plocha stavebního pozemku:242m2
Poznámka: Malý zámeček se zahradou, postavený v klidné části města nedaleko centra. Objekt byl postaven v roce 1914 pro správce Vimperského panství pana Vojtěcha Brzoráda, poddle návrhu Schwarzenbergského architekta. V průběhu několika posledních let byla provedena rekonstrukce podstatných částí objektu. Proběhla oprava střechy včetně nové krytiny, klempířských částí - měděné okapy, - měděná střecha kopule, … . Došlo k výměně - dřevěných oken (ditem), - veškerých rozvodů, došlo k odvětrání základů, … . V prvním patře byla zahájena z původního hostinského pokoje a půdy vestavba dvou bytů 1+kk - cca 64 m2 a byt 3+kk - cca 133 m2. Objekt je napojen na el. 220/380V, plyn, obecní vodovod a kanalizaci + na zahradě vlastní kopaná studna a vrt vč. čerpadla. Objekt je celý podsklepený se vstupem na zahradu. Sklepení je možno mj. využít jako další byt, ordinaci, kancelář, … . Ve zvýšeném přízemí je dle původního návrhu byt 4+1 (cca 180 m2), 2x koupelna (sprcha + WC, koupelna s vanou přístupná z ložnice), samostatné WC, prostorná kuchyně s jídelnou, čtyři pokoje s původní zachovalou podlahou (parkety), původním osvětlením (lustry), vlastním ÚT a TUV s novým plynovým kotlem ve sklepení. Orientace pokuju je na jih, ložnice má okna na východ a jih. Kuchyně s jídelnou má okna na západ a sever, okna ze soc. zařízení jsou na sever. Po osazení kuchyňské linky je byt 4+1 obyvatelný. V prvním patře je nedokončená vestavba dvou bytů s vlastním samostatným vchodem, etážovým ÚT s TUV plynový kotel (oddělené měření energií). Objekt vyžaduje dokončení rekonstrukce kuchyně ve zvýšeném přízemí a bytů v prvním patře. Zahrada 1.443 m2 s parkovacím stáním, hospodářskou stavbou k parkování dvou aut, zahradní techniky, chovu drobného zvířectva, kůlnou, … . Centrum, nám. je do 7 min. pěší chůze => kompletní občanská vybavenost, klidná, žádaná lokalita.
Vybavení: Detail >>
  Cena: 0 Kč   

Prodejč. 408
  Rodinný důmPísekOkres: Písek
Celková plocha: 1686m2Plocha stavebního pozemku:291m2
Poznámka: Zděný RD z roku 2006 v klidné obci Vrcovice cca 7 km severně od Písku. Zdivo 45 cm s termoizolační omítkou, dřevěná euro okna s izolačním dvojsklem. RD je napojen na EZS a venkovní kamerový systém s propojením na bezpečnostní službu. V přízemí RD je byt 5+1 (cca 165 m2), 1x koupelna (umyvadlo, masážní sprchový kout, rohová vana, bidet, WC), 1x koupelna (umyvadlo, sprchový kout, WC), šatna, 1x samostatné WC, kuchyně (sklokeramická deska, myčka, dřez, …), keramické dlažby, plovoucí podlahy, centrální vysavač, krb, … . Z obývacího pokoje, kuchyně a pokoje je výstup na západní terasu a zahradu s bazénem. Příjezd ke garáži a přístřešek pro auta je až k vratům v zimním období vyhřívaný (bezúdržbový). Zahradní domek s letní kuchyní (sezení, kuch. linka, myčka, lednička, …), sklad zahradního nábytku, pergola s venkovním krbem, WC, bazén (3,5 x 8 m) se zakrytím. Podkroví RD (cca 165 m2) je přístupné schodištěm ze zádveří a k užívání je zde „hostinský pokoj“, společenská místnost, technická místnost (vodárna, el. boiler, el. kotel ÚT, WC). Podlahy v podkroví jsou z keramické dlažby. RD je napojen na el. 220/380V, vlastní vrt, odpady jsou svedeny do ČOV, plyn je zaveden až do technické místnosti. Dům je vytápěn ÚT s elektrokotlem a radiátory, v přízemí RD kde jsou podlahy z keramické dlažby je navíc podlahové topení. Střecha přístřešku pro auta je pronajata pro solární elektrárnu => snížení provozních nákladů. Zařízení a vybavení je na dohodě, možnost přikoupení většího pozemku. Vlaková zastávka cca 250 m. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.
Vybavení: Detail >>
  cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcíCena: 0 Kč   

Prodejč. 407
  Rodinný důmMladý SmolivecOkres: Plzeň - jih
Celková plocha: 554m2Plocha stavebního pozemku:355m2
Poznámka: Vesnický RD v klidné obci Radošice (cca 16 km od Rožmitálu pod Třemšínem, 17 km od Nepumuku). V přízemí RD je byt 3+kk, hygienické zařízení (koupelna s vanou, samostatné WC). Obytná část navazuje na stodolu (garáž, sklad topiva, …) a malou zahrádku. Okna v obytné části jsou dřevěná zdvojená. V roce 2016 bylo vybudováno ÚT s kotlem na tuhá paliva (v tech. místnosti), byla provedena rekonstrukce elektřiny a došlo k opravě krovu vč. kompletní výměny střešní krytiny a klempířských částí. V druhém nadzemním podlaží je prostorná půda vhodná pro půdní vestavbu. RD je napojen na el. 220/380V, odpady jsou svedeny do septiku (obec má obecní kanalizaci), voda je z vlastního vrtu, TUV je řešena el. boilerem. Klidné prostředí jižně od Chráněné krajinné oblasti Brdy, občanská vybavenost (obchod, pohostinství, dětské sportoviště, MŠ. Praktický lékař je ve cca 3 km vzdálené obci Mladý Smolivec, ZŠ je ve cca 9 km vzdálených Kasejovicích s dobrou autobusovou obslužností. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.
Vybavení: Detail >>
  Cena: 1.290.000 Kč   

Prodejč. 405
  Rodinný důmPísekOkres: Písek
Celková plocha: 275m2Plocha stavebního pozemku:275m2
Poznámka: Městský ŘRD s obchodem v přízemí (širší centru města Písku - Rokycanova ul.). V přízemí ŘRD byly cca v roce 2007 zrekonstruovány nebytové prostory se samostatným vchodem z ulice Rokycanova (chodníku) a malou výlohou (dřevěná euro okna). Nebytové prostory sloužily dlouhá léta jako obchod (Bazénová technika), skládá se ze dvou místností a WC. V celém nebytovém prostoru je keramická dlažba s podlahovým vytápěním. Plynový kotel je umístněný v technickém zázemí nebytového prostoru a vytápí celý dům. TUV je řešena – el. boilerem. Dále je v přízemí průjezd do dvora, kde je garáž, dílna a v patře nad garáží a dílnou jsou další prostory přístupné přes pavlač domu. Druhé nadzemní patro je přístupné točitým schodištěm z průjezdu domu, kde je byt 2+1, vč. hygienického zařízení. ÚT- v bytě je napojeno na plynový kotel, který je v technickém zázemí nebytového prostoru, TUV v bytě je řešena - el. boilerem umístněným v koupelně. V severní části domu je pavlač, přes kterou jsou přístupné další nebytové prostory. V roce 2008 byla v bytě na jižní straně domu výměna okna za dřevěná eurookna a byla provedena celková výměna střešní konstrukce vč. parozábrany, střešní krytiny, klempířských částí, … . Půda je přístupná schodištěm z chodby bytu a je vhodná pro půdní vestavbu. Dům je částečně podsklepen, napojen na el. 220/380V, plyn, obecní vodovod a kanalizaci, TUV je řešena el. boilerem. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.
Vybavení: Detail >>
  cena k jednáníCena: 4.499.000 Kč   

Prodejč. 378
  Rodinný důmNová Ves u ProtivínaOkres: Písek
Celková plocha: 7848m2Plocha stavebního pozemku:683m2
Poznámka: Rodinný dům je postaven v krásném prostředí jihočeské krajiny nedaleko města Písku v malé vesničce o 6 staveních. Původní vesnické stavení bylo postaveno v blízkosti rybníka a v průběhu posledních 20 letech bylo přebudováno filmovým architektem v nadstandardní objekt s bytem 2+1 a 4 apartmány. Dům je napojen na elektřinu (220/380V), užitková voda z vlastní kopané studny , TUV el. boiler, ÚT - vytápění (kotel na PB) + lokální vytápění (kachlová kamna), odpady (vyvážecí jímka). V celém objektu jsou plastová okna a balkonové dveře, podlahy z keramické dlažby. V přízemí původního stavení se nachází byt 2+1 s hygienickým zařízením. Kuchyně (kuch. linka, skloker. deska, digestoř, …), jídelna (kachlová kamna, stylový nábytek na míru, …), ložnice (stylový nábytek na míru, …), prostorná koupelna (vana, umyvadlo, …), samostatné WC přístupné i ze zápraží. V podkroví původního stavení se nachází hala s kachlovými kamny, kuchyně a dvě ložnice. Za původní obytnou částí je vstup do technického zázemí domu (kotelna – kotel na PB, el. boiler, vodárna, …) a na pozemek (o výměře 5.683 m2) za domem, kde je zděná kůlna jak na uskladnění palivového dřeva tak zahradní techniky, … . Pod zděnou kůlnou na zahradní techniku je vybudován mezonetový letní byt 2+kk (bez ÚT) s vlastním hygienickým zařízením a jižní terasou. Další apartmán 1+kk byl vytvořen u garáže, nad garáží se nachází apartmán 2+kk. U jižní terasy je postavena zděná letní kuchyně. V severní části se nachází druhá samostatně stojící garáž s úložným prostorem nad garáží a podzemní zásobník na PB. Bezprostřední okolí domu je součástí prodeje, čímž je zajištěno ideální soukromí. Objekt je vhodný jak pro trvalé bydlení, tak k rekreaci s výlety do krásné krajiny.
Vybavení: Detail >>
  Cena: 8.700.000 Kč   

Prodejč. 369
  Rodinný důmVir ChorvatskoOkres:
Celková plocha: 200m2Plocha stavebního pozemku:200m2
Poznámka: Apartmánový dům na ostrově Vir přístupný mostem (Chorvatsko) v jeho severní části (lokalita Bobovik)cca 15 km od Zadaru. Dům je postaven na pozemku o rozloze cca 200 m2 a jeho obytná část je rozdělena na tři samostatně přístupné kompletně vybavené apartmány 2+kk. Každý apartmán má vlastní měření elektřiny, plynu a vody. V přízemí jsou dva apartmány každý o velikosti cca 45 m2 podlahové plochy s vlastní klimatizací, terasou s venkovním grilem a parkovacím stáním. Apartmán 2+kk cca 55 m2 s velkou zastřešenou terasou v prvním patře je přístupný schodištěm z přístupové cesty. Pod schodištěm je sklad plážového nábytku. Upravené písečné pláže jsou cca 150 m, obchod cca 50 m.
Vybavení: Detail >>
  Cena: 9.395.000 Kč