Česky
 Deutsch
 English
Ing. Miroslav Skala, Heydukova 100, 39701 Písek, mob. +420 608 213 079, info@chcibydlet.cz
 Úvodní strana   Reality   Nová výstavba   Financování   Jak začít    Napište nám  
  Rodinné domy       
 
 Úvodní strana
   Reality
    |- Byty
    |- Rodinné domy
    |- Činžovní domy
    |- Chalupy
    |- Chaty
    |- Pozemky
    |- Ke kom.účelům
    |- Ostatní
 Nová výstavba
 Financování
 Jak začít
 Napište nám
Ing.Miroslav Skala
Heydukova 100
39701 Písek
+420 608 213 079
info@chcibydlet.cz
Prodejč. 407
  Rodinný důmMladý SmolivecOkres: Plzeň - jih
Celková plocha: 554m2Plocha stavebního pozemku:355m2
Poznámka: Vesnický RD v klidné obci Radošice (cca 16 km od Rožmitálu pod Třemšínem, 17 km od Nepumuku). V přízemí RD je byt 3+kk, hygienické zařízení (koupelna s vanou, samostatné WC). Obytná část navazuje na stodolu (garáž, sklad topiva, …) a malou zahrádku. Okna v obytné části jsou dřevěná zdvojená. V roce 2016 bylo vybudováno ÚT s kotlem na tuhá paliva (v tech. místnosti), byla provedena rekonstrukce elektřiny a došlo k opravě krovu vč. kompletní výměny střešní krytiny a klempířských částí. V druhém nadzemním podlaží je prostorná půda vhodná pro půdní vestavbu. RD je napojen na el. 220/380V, odpady jsou svedeny do septiku (obec má obecní kanalizaci), voda je z vlastního vrtu, TUV je řešena el. boilerem. Klidné prostředí jižně od Chráněné krajinné oblasti Brdy, občanská vybavenost (obchod, pohostinství, dětské sportoviště, MŠ. Praktický lékař je ve cca 3 km vzdálené obci Mladý Smolivec, ZŠ je ve cca 9 km vzdálených Kasejovicích s dobrou autobusovou obslužností. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.
Vybavení: Detail >>
  Cena k jednáníCena: 1.099.000 Kč   

Prodejč. 417
  Řadový RDVodňanyOkres: Strakonive
Celková plocha: 219m2Plocha stavebního pozemku:144m2
Poznámka: Novostavba ŘRD (4+1 se zahradou) ve starší klidné lokalitě v centru Vodňan. Domek byl kompletně nově postaven na nové základové desce, nové rozvody, zateplení (20 cm polystyren) => Průkaz energetické náročnosti budovy ve třídě VELMI ÚSPORNÁ "B" => nízké provozní náklady. V přízemí domku je vstup s chodbou (vestavená skříň), koupelna (vana, WC, …), kuchyňský kout, spíž, jídelna, obývací prostor, výstup na terasu a zahradu. V patře jsou tři pokoje, koupelna (sprchový kout, WC, …), technická místnost s plynovým kotlem ÚT a ohřevem TUV. Dům je napojen na el., obecní vodovod a kanalizaci. Obytná část navazuje na terasu a zahradu. Klidná lokalita na okraji ramene řeky Blanice (v roce 2002 nebyla nemovitost zatopena) s dobrou dostupností do centra (náměstí cca 5 min. pěší chůze).
Vybavení: Detail >>
  Cena: 4.850.000 Kč   

Prodejč. 425
  Rodinný důmPísekOkres: Písek
Celková plocha: 1686m2Plocha stavebního pozemku:291m2
Poznámka: Zděný RD z roku 2006 v klidné obci Vrcovice cca 6 km severně od Písku. Zdivo 45 cm s termoizolační omítkou, dřevěná euro okna s izolačním dvojsklem. RD je napojen na EZS a venkovní kamerový systém s propojením na bezpečnostní službu. V přízemí RD je byt 5+1 (cca 165 m2), 2x koupelna (umyvadlo, masážní sprchový kout, rohová vana, bidet, WC), druhá koupelna (umyvadlo, sprchový kout, WC), šatna, 1x samostatné WC, kuchyně (sklokeramická deska, myčka, dřez, …), keramické dlažby, plovoucí podlahy, centrální vysavač, krb, … . Z obývacího pokoje, kuchyně a pokoje je výstup na západní terasu a zahradu s bazénem. Příjezd ke garáži a přístřešek pro auta je až k vratům v zimním období vyhřívaný (bezúdržbový). Zahradní domek s letní kuchyní (sezení, kuch. linka, myčka, lednička, …), sklad zahradního nábytku, pergola s venkovním krbem, WC, bazén (3,5 x 8 m) se zakrytím. Podkroví RD (cca 165 m2) je přístupné schodištěm ze zádveří a k užívání je zde „hostinský pokoj“, společenská místnost, technická místnost (vodárna, el. boiler, el. kotel ÚT, WC). Podlahy v podkroví jsou z keramické dlažby. RD je napojen na el. 220/380V, vlastní vrt, odpady jsou svedeny do ČOV, plyn je zaveden až do technické místnosti. Dům je vytápěn ÚT s elektrokotlem a radiátory, v přízemí RD kde jsou podlahy z keramické dlažby je navíc podlahové topení. Střecha přístřešku pro auta je pronajata pro solární elektrárnu => snížení provozních nákladů. Zařízení a vybavení je na dohodě, možnost přikoupení většího pozemku. Vlaková zastávka cca 250 m. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.
Vybavení: Detail >>
  Cena: 8.990.000 Kč   

Prodejč. 369
  Rodinný důmVir ChorvatskoOkres:
Celková plocha: 200m2Plocha stavebního pozemku:200m2
Poznámka: Apartmánový dům na ostrově Vir přístupný mostem (Chorvatsko) v jeho severní části (lokalita Bobovik)cca 15 km od Zadaru. Dům je postaven na pozemku o rozloze cca 200 m2 a jeho obytná část je rozdělena na tři samostatně přístupné kompletně vybavené apartmány 2+kk. Každý apartmán má vlastní měření elektřiny, plynu a vody. V přízemí jsou dva apartmány každý o velikosti cca 45 m2 podlahové plochy s vlastní klimatizací, terasou s venkovním grilem a parkovacím stáním. Apartmán 2+kk cca 55 m2 s velkou zastřešenou terasou v prvním patře je přístupný schodištěm z přístupové cesty. Pod schodištěm je sklad plážového nábytku. Upravené písečné pláže jsou cca 150 m, obchod cca 50 m.
Vybavení: Detail >>
  Cena: 9.395.000 Kč