Česky
 Deutsch
 English
Ing. Miroslav Skala, Heydukova 100, 39701 Písek, mob. +420 608 213 079, info@chcibydlet.cz
 Úvodní strana   Reality   Nová výstavba   Financování   Jak začít    Napište nám  
 
Prodej
  Okres: Písek
Celková plocha: m2Zastavěná plocha:m2
Poznámka: Nalezněte klidné bydlení jen pár kroků od centra Písku. Nabízíme vám osm bytů a dva nebytové prostory v domě obklopeném zelení a přitom nedaleko od centra města Písek. Pokud nechcete bydlet vedle rušných hlavních silnic a zároveň vás láká bydlení v centru, je pro vás Bytový dům Písek to pravé. V moderním domě naleznete prakticky řešené byty plné světla a pohodové atmosféry. Vysoký standard bydlení zajistí také doplňkové služby - čtyři samostatné garáže a venkovní parkování na vlastním pozemku, sklepy a výtah pro pohodlný přesun do vyšších pater. Všechny byty budou vybaveny balkónem či prostornou terasou, která vám poskytne stoprocentní pohodlí a útulné místo pro zasloužený odpočinek. Výstavba Bytového domu Písek začne již na počátku roku 2008, nenechte si ujít nejnovější informace.
Vybavení: Detail >>
Cena: 0 Kč   

Prodej
  Okres: Srtakonice
Celková plocha: 7975m2Zastavěná plocha:m2
Poznámka: Pozemky k výstavbě ČEJETICE okres Strakonice 8 km od Strakonic, 14 km od Písku Pozemek vhodný jak pro developerský projekt, tak i pro individuelní výstavbu (rozděleni na jednotlivé parcely). Územní rozhodnutí. Elektřina a voda na hranici pozemku.
Vybavení: Detail >>
Cena: 199 Kč   

Prodej
  Okres: Písek
Celková plocha: 1072m2Zastavěná plocha:m2
Poznámka: Pozemek určený k výstavbě RD v klidné části obce Kluky s výhledem na jih do zeleně. Přístup na pozemek je z asfaltové obecní cesty. Pozemek splňuje podmínky ÚP pro výstavbu až dvoupodlažního RD vč. podkroví, procentní zastavěnost do 40%. Sítě: el. kaplička a obecní voda na hranici pozemku, odpady je nutno řešit ČOV s možností napojení do obecní kanalizace. Nová okolní zástavba, rybníky, sportoviště (fotbalové, tenisové, volejbalové, … hřiště), v obci školka, škola, … .
Vybavení: Detail >>
Cena: 1.983.200 Kč